KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9377075
nr 937 7075
Träsnitt
Signerad, Lilla glasbruksporten, motivet: 18x20
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 januari 2015
kl 18:42:30
22/1 22:56:32
100 kr
26/1 09:53:32
26 jan
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv