KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9377075

nr 937 7075

Träsnitt

Signerad, Lilla glasbruksporten, motivet: 18x20

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 januari 2015
kl 18:42:30

22/1 22:56:32 1      100 kr
26/1 09:53:32 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 jan

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv